vlag en wapen republiek Suriname

KABINET VAN
DE VICEPRESIDENT


Historie

Historie Vice Presidenten: Overzicht van alle Vicepresidenten van Suriname vanaf 1987

Naam

Persoonsgegevens    

Ambtsperiode

 

H.A.E. Arron

25 april 1936 -

 4 december 2000

25 januari 1988 -

 27 december 1990

J.A. Wijdenbosch

2 mei 1941     

27 december 1990 -

 16 september 1991

 

J.R. Ajodhia

27 januari 1945

16 september 1991 -

 15 september 1996

 

P.S.R. Radhakishun

1934 - 6 januari 2001            

15 september 1996 -

 12 augustus 2000

J.R. Ajodhia

27 januari 1945          

12 augustus 2000 -

 12 augustus 2005

 

R. Sardjoe

10 oktober 1935

12 augustus 2005 -

12 augustus 2010

 

R.L.A. Ameerali

16 augustus 1961

12 augustus 2010 - heden

 

 

In 1987 is de grondwet van Suriname gewijzigd waarna de functie van Premier van Suriname vervangen is door Vicepresident van Suriname.