vlag en wapen republiek Suriname

MINISTERIE VAN
REGIONALE ONTWIKKELING


Ressorthoorzittingen 2013

10-01-2013

Wanica

Ressort

Datum

Tijd

Locatie/ Adres

Saramaccapolder

Vrijdag 11 januari 2013

19.30

Complex A + B building en Woodproduct

Commissaris Weythingweg 324

Koewarasan

Maandag 14 januari 2013

19.30

Zaal Winkelcentrum Ramdas

Hk Wayamoeweg en Bomaweg

Lelydorp

Woensdag 16 januari 2013

19.30

NAKS  Gemeenschapscentrum

Van Drimmelenweg 13

Domburg

Maandag 21  janauri 2013

19.30

Zaal Weibolt

Sr. Winston Churchillweg BR  783/ Boxel

Kwatta

Woensdag 23  janauri 2013

19.30

Sportcomplex Kwatta

Kwattaweg ter hoogte van de Vierde Rijweg

De Nieuwe Grond

 Vrijdag 25 januari 2013

19.30

Terrein Zondagse markt De Nwe Grond

Indira Ghandiweg 507

Houttuin

Woensdag 30 janauri 2013

19.30

Zaal Bungalowpark Midway

M.L.Kingweg  160 (Highway)

 

 

Paramaribo Zuid-West

Ressort

Datum

Tijd

Locatie/ Adres

Welgelegen

Vrijdag 25 januari 2013

19.00

G.H. Gennipschool   Welgelegenstr. No.50

Flora

Maandag 28 januari 2013

19.00

Colleridgeschool   Ormosiastraat

Pontbuiten

Woensdag 30 januari 2013

19.00

B.O  Kantoor   Indira Ghandiweg 227

Weg naar Zee

Vrijdag 1 februari 2013

19.00

Gemeenschap centrum   Henri Fernandesweg

Tammenga

Zaterdag 2 februari 2013

19.00

O.S. Tammenga        Asidonhopostr. No.4-8

Latour

Woensdag 6 februari 2013

19.00

Stibula       Tigristraat no.3

Livorno

Vrijdag 8 februari 2013

19.00

B.O kantoor Livorno    Ramnarain Oemrawweg 12

 

Coronie

Ressort

Datum

Tijd

Locatie/ Adres

Totness

Vrijdag 18 januari 2013

17.00

Ccc gebouw

Welgelegen

Woensdag 23 januari 2013

17.00

Gerardschool

Johanna Maria

Zaterdag 26 januari 2013

16.00

Salemschool

 

 

 

Saramacca

Ressort

Datum

Tijd

Locatie/ Adres

Groningen

 Maandag 28 januari 2013

20.00

RECHTZAAL GRONINGEN               

Wayambo   

Woensdag 6 februari  2013

20.00

LA PROVOYANCE                          

Tijgerkreek

Vrijdag 8 februari 2013

20.00

O.S. SIDOREDJO                          

Calcutta

Zaterdag 16 februari 2013

20.00

RECREATIEZAAL CALCUTTA          

Jarikaba

Woensdag  20 februari 2013

20.00

MULO DEBI SAHAIWEG                  

Kampong Baroe

Vrijdag 22 februari 2013

20.00

K.V.V. VOETBALVELD                    

 

Marowijne

Ressort

Datum

Tijd

Locatie/ Adres

Moengo                           

 Vrijdaf 1 februari 2013

17.00

Recreatie zaal                  

Patamacca

Zaterdag 2 februari  2013

12.00

Ovia ollo                         

Wanhatti 

Dinsdag 5 februari 2013

11.00

Lantiwee                         

Galibi

Woensdag 6 februari 2013

11.00

Galibi  

Moengo-tapoe                 

Donderdag 7 februari 2013

17.00

Moengo-tapoe                 

Albina    

Zaterdag 9 februari 2013

16.00

Erowarte 

 

Paramaribo Noord-Oost

Ressort

Datum

Tijd

Locatie/ Adres

Rainville

Vrijdag 1 februari  2013

19.000

Boy's  Terrein     Eldoradolaan

Munder

Zaterdag 2 febrauri 2013

19.00

 O.S. Munder

Centrum

Vrijdag 8 februari 2013

19.00

Popki  jari    Zwartenhovenbrugstraat

Beekhuizen

Zaterdag 9 februari 2013

19.00

O.S  Marowijne I    Goninistraat

Blauwgrond

Vrijdag 15 februari 2013

19.00

Terrein  aan de Arabistraat te Geyervlijt

 

Para

Ressort

Datum

Tijd

Locatie/ Adres

 Para-Noord

 Vrijdag 8 februari 2013

19.00

Bernharddorp recreatiezaal

Para -Zuid

Zaterdag 9 februari  2013

11.00

Pikien Saron

Para -Zuid

Zaterdag 9 februari  2013

13.00

Matta

Para -Zuid

Zaterdag 9 februari  2013

15.30

Cabendadorp

Para -Zuid

Zaterdag 9 februari  2013

18.00

Zanderij Beach

Para-Oost

Vrijdag 15 februari 2013

19.00

Lavi sporthal

Para-Oost

Zaterdag 16 februari 2013

18.00

Powakka

Carolina

Zaterdag 16 februari 2013

10.30

Casipora

Carolina

Zaterdag 16 februari 2013

12.30

Redi Doti

Carolina

Zaterdag 16 februari 2013

15.00

Pierre kondre

Bigi Poika

Zondag 17 februari 2013

11.00

Bigi Poika gemeenschapshuis

 

NIEUWSBERICHTEN