vlag en wapen republiek Suriname

MINISTERIE VAN
REGIONALE ONTWIKKELING


District Marowijne

 Hoofdplaats: Albina

Districtscommissaris:  Dhr. Freddy Daniel

Districtscommissariaat

Adres: Julianaweg no. 72

Telefoon: 0341831/ 0341825 / 0341815 / 0341308

Fax: 0341375
 

Aantal inwoners: 16.642
Aantal ressorten: 6

Ressortindeling:
Moengo
Wanhatti
Galibi
Moengo Tapoe
Albina
Patamacca

 

DISTRICTSRAAD MAROWIJNE

NO

NAAM

VOORNAAM

MOBIEL

1

CAIRO

ADOLFINA

8805049

2

CAIRO

HENDRIK

8578513

3

MARTINUS

JOEL

8428970

4

DOMINIE

OLIVIA

8582999

5

CAMBIEL

LILIAN

8551043

6

BOKE

LUCIEN

8221502

7

SABAJO

CLAUDIE

7135766

8

JORDAN

DERICK

8277746

9

ALAMIJAWARI

SELOWIN

8123595

 

DISTRICTSRAAD:

Aantal zetels: 9

Lijst no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

 1

CAIRO,  ADOLFINA AMALIA

CAIRO,  HENDRIK

MARTINUS,  JOËL TIMOTHEUS

DOMINIE,  OLIVIA ALICE

CAMBIEL,  LILIAN HILLEGONDA

BOKE,  LUCIEN GEROLD

SABAJO,  CLAUDIE ANDREA

JORDAN,  DERICK MARTIN

ALAMIJAWARI,  SELOWIN

 

VOORZITTERS RESSORTRAAD MAROWIJNE

NO

NAAM

VOORNAAM

MOBIEL

RESSORT

1

 GRANDISSON 

SUSANNA

8929350

ALBINA

2

TOKOE

JOHAN

7175687

GALIBI

3

VANAN 

IWAN

8752775

MOENGOTAPOE

4

LOLA

LUCAS

8874935

WANHATTI

5

DJENDJE  

DAVID

8875227

MOENGO

6

DJOE

JOHANNES

8966987

PATAMACCA

 

 

 

 

 

 

Ressort : Moengo                                        Aantal zetels: 15

Volg

no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

DJENDJE,  DAVID 

2

ADAMS,  AUDRY MAUKE 

3

KARIJODRONO,  REGILLO ROEDJIMAN 

4

AMATNGALI,  RICARDO WAGIRIN 

5

AMOKO,  SERGIO MARLON 

6

MANGOENSEMITO,  ORLANDO NGATIMIN 

7

KWAKOE,  CORNELLIE WILMA 

8

TEMPO,  ANDRE PAIOEMA 

9

PINAS,  HARRY 

10

BOTHO,  ROBBY 

11

PINAS,  ANITA JOHANNA GEHUWD MET BIJEREN

12

PINAS,  PAULUS 

13

KOELIE,  MARIUS 

14

PIKA,  ALFRED 

15

PRIKA,  CARLA 

 

Ressort: Wanhatti                                                   Aantal zetels: 7

Volg

no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

PINAS,  IWAN NATOE 

2

DANSO,  EVA 

3

ACASSI,  CONCHITA PAULINE 

4

AKASO,  THOMAS GLENN 

5

ALTMANN,  WILMA MARIA 

6

DOMINI,  CARLO KAPWERI 

7

LOLA,  LUCAS NENGDISI 

 

Ressort:  Galibi                                               Aantal zetels: 7

Volg

no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

ALOEMA,  ERNIE ROY 

2

ALOEMA,  JUMERUME MEA 

3

ALOEWANAI,  STARIAN ENY WILLEM 

4

TOKOE,  JOHAN MARIO 

5

ALIMA,  TONIA ANGELINE KAWLEROEME 

6

API,  WENDY MARCIA 

7

JUBITHANA,  MIRELDA VANESSA 

 

Ressort : Moengotapoe                                   Aantal zetels: 9

Volg

no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

ADAM,  PETRUS 

2

BRUNSWIJK,  MINERVA RACHIDA 

3

CAMBIEL,  GERDA 

4

DOLAINI,  STEFANI 

5

VANAN,  IWAN 

6

APENSA,  LUCIEN 

7

RAAFENBERG,  HENKI JOSEPH 

8

SAMUEL,  IMELDA 

9

DOGIA,  ILSE 

 

Ressort:   Albina                                                 Aantal zetels: 13

Volg

no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

GRANDISSON,  SUSANNA MARCELIEN ELISABETH 

2

TJAJOELAI,  MIRELLA CINDY 

3

JOPING,  PAULUS 

4

ABISOINA,  GERDA CLEMENTINE 

5

GALGREN,  BRIAN MENNO STEVEN 

6

JANIKIE,  SAMANTHA THELMA 

7

BAREND,  HILLEGONDA MARIJKE 

8

BRANDO,  SONJA RINETTE 

9

TAPOH,  DERK JURJEN 

10

BAREND,  DENNIS RÉCHIE 

11

PIERRE,  FRANS ANDRE 

12

JORDAN,  GENEVIÉVRE MARIËLLE 

13

AWESE,  OSCAR HERMAN 

 

Ressort : Patamacca                                                 Aantal zetels: 7

Volg

No.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

DAMBA,  PHILIPPE FRÉDERIC 

2

POELOEDJA,  LAURENS TJANS 

3

POELOEDJA,  ANTONIO 

4

LEEWANI,  MARIANNE MERCELIEN 

5

DJOE,  JOHANNES 

6

TONIES,  IRENE AUDREY 

7

WATZON,  STELLA