vlag en wapen republiek Suriname

MINISTERIE VAN
REGIONALE ONTWIKKELING


District Para

Hoofdplaats: Onverwacht

Districtscommissaris: Dhr. Armand Jurel
Districtsadministrateur:  Mw.  drs. Jean C.King MPA

Districtscommissariaat

Adres: Dahlbergstraat no. 1

Telefoon: 0352109 / 0352184 / 0352090

Fax: 0352265
Aantal inwoners: 18.749
Aantal ressorten: 5

Ressortindeling:
Para-Noord
Para-Oost
Para-Zuid
Bigi Poika
Carolina

 

 

DISTRICTSRAAD PARA

NO

NAAM

VOORNAAM

MOBIEL

1

WIJNGAARDE

SASKIA

8964758/8880657

2

ROWLEY

ARALDO

8610128

3

JUBITHANA

HAROLD

8949668

4

SALEKSONO

HENDRIK

7140220

5

HARDIJ

BRIGITTE

8600362

6

HANENBERG

RONALD

8667043

7

PHALAI

DHARMINDRA

8739370

8

COELHO

ANITA

8702546

9

SABAJO

LUCIENNE

8517098

 

 

 

 

 

DISTRICTRAAD

Aantal zetels: 9

Lijst no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

 1

WIJNGAARDE,  SASKIA SHERIDA

ROWLEY,  ARALDO LEON

JUBITHANA,  HAROLD KAREL

SALEKSONO,  HENDRIK TOEMIDJO 

HARDIJ,  BRIGITTE ELEONOOR

HANENBERG,  RONALD LLOYD

PHALAI,  DHARMINDRA

COËLHO,  ANITA CLAUDETTE

SABAJO,  LUCIENNE MARGRET

 

 

VOORZITTERS RESSORTRAAD PARA

NO

NAAM

VOORNAAM

MOBIEL

BESTUURSRESSORT

1

BISWANE

CINDY

8832558

NOORD

2

BIERVLIET

AUDREY

8522107

OOST

3

JUBITANA

THEODORIS

8584434

ZUID

4

STUGER

MARCHANO

8610041

CAROLINA

5

TEEROEME GEH. WIRIP

MARIJKE

8721367

BIGI POIKA

 

 

 

 

 

 

Ressort: Noord                                                Aantal zetels: 13

Volg

no.

 Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1.

SOEROTOMO,  JUAN SOENARMIN 

2.

PLEIN,  RACHEL HORTENCE 

3

TOMBE,  DULCY DOROTHY 

4.

ASODANOE,  MERIAM NAIGI 

5.

SABAJO,  SHEREEN CARELINE 

6.

BISWANE,  CINDY LORAINE 

7.

BISHOEN,  ANANDKOEMAR 

8.

VAN LOON,  ALEXANDRINA MARTHA GEHUWD MET ZEEUW

9

ROMAN,  SAMUEL 

10.

HOOGLAND,  RACQUEL GALLIO 

11.

AFI,  WILMA 

12.

DUBOIS,  KENNETH FREDERIK 

13.

KROMOREDJO,  ROY KARNO 

 

Ressort: Oost                                                     Aantal zetels: 13

Volg

no.

 Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

WIROREDJO,  FLORENCE SOEMINIE 

2

KAMIRAN,  STEFANI SOETINIE 

3

LOSWIJK,  SHEMERLE MERREDITH 

4

BIDESIE,  BHARTIEDEBIE REKHA 

5

MAC-INTOSCH,  ANNA MARIA 

6

PRIMO,  BARBARA MATHILDA FLORENCE 

7

ZARKS,  VIRGINIA MARSELIEN 

8

JACKSON,  GASTON 

9

BIERVLIET,  AUDREY MAUREEN 

10

MOEDJIWINARNO,  ERROL GLENN 

11

CHAUTHIE,  MADHWI SUREKHA 

12

MAHANGOE,  SANGIETA 

13

LIENGA,  MELCINI AGNES 

 

Ressort : Zuid                                      Aantal zetels: 13

Volgno

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1.

GAMBIER,  MAUREEN HORTENCE 

2.

PLET,  HUBERTUS ARMAND 

3.

MARENGO,  JOYCE MARGARETHA 

4.

NIEVELD,  AUGUST MARTINUS 

5.

JUBITANA,  THEODORIS BERNARDUS 

6.

FORSTER,  ENETIA JACOBA 

7.

DOUGLAS,  STEVEN ALWIN 

8.

SWEDO,  BRYAN RONALD 

9.

ZESBURG,  MATHILDA SIMONE VICTORIEN 

10.

TAPOTO,  KENNETH LLOYD 

11.

GAMBIER,  ELAIN HARRIETTE 

12.

GRIFFITH,  GERDA NORIEN 

13.

SABAJO,  ELVIERA AUGUSTINA 

 

Ressort: Bigi Poika                             Aantal zetels: 7

Volg

no.

 Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1.

JUBITHANA,  JOZEF ROBBY NOLDUS 

2.

TEËROEME,  IDA MARIJKE GEHUWD MET WIRIP

3.

PRANAWARË,  AURORA MARIANNE 

4.

ARÜMJO,  ILIANDA RAFAELA 

5.

IEJOENAKAME,  IVANILDO JOHNNEKEN 

6.

WAJWAKANA,  STEVE WINSTON 

7.

THEËROEME,  CONCHITA CONSUELA 

 

Ressort: Carolina                              Aantal zetels: 7

Volg

no.

 Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1.

STUGER, MARCHANO MARTIN GLENN

2.

BISWANE, ORSINE MARLÈNE

3.

WIJNGAARDE, VALERIE WENDY

4.

BIRAMBIE, TIFFANY UNICE

5.

SABAJO, JOHANNES HENDRIK

6.

BISWANE, RICKI RIGILIO

7.

ZUILEN, SONNY ERICK STUART