vlag en wapen republiek Suriname

MINISTERIE VAN
REGIONALE ONTWIKKELING


District Sipaliwini

Hoofdplaats: Paramaribo

Districtscommissaris:   Dhr. Armand Jurel
Districtsadministrateur:  Mw. drs. Hortence Rensch

Districtscommissariaat

Adres: Zwartenhovenbrugstraat  no. 225

Telefoon:  476713

Fax: 425488

Aantal inwoners: 34.136
Aantal ressorten:  6                 

Ressortindeling:
Tapanahony
Boven Suriname
Boven Saramacca
Boven Coppename
Kabalebo
Coeroeni

 

DISTRICTSRAAD SIPALIWINI

NO

NAAM

VOORNAAM

MOBIEL

1

ABENET

WILMA JULIANA

8725943

2

AJAISO

PAVION AWAI

8663734

3

AMANIA

HUMBERT CONSTANTIJN

8875545

4

ARUPA,

ARNOLD PAUL

8500442

5

BONGONI

RINIA

7464574

6

EDWARDS

IONA CHERLENE

8646710

7

JOSAFATH

HENNY JOZEF

8174779

8

KOEPOEROE

AINEJASE

8625804

9

MANDO

MYRNA FLORENCIA

8725501

10

MARRY

ASTRID SONJA

8954246

11

MISIEDJAN

ABAI THEO

8817643

 

 

DISTRICTRAAD

Aantal zetels: 11

Lijst no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

 1

EDWARDS,  IONA CHERLENE

AJAISO,  PAVION AWAI

ARUPA,  ARNOLD PAUL

BONGONI,  RINIA

ABENET,  WILMA JULIANA

KOEPOEROE,  AINEJASE

MANDO,  MYRNA FLORENCIA

MARRY,  ASTRID SONJA

MISIEDJAN,  ABAI THEO

10 

JOSAFATH,  HENNY JOZEF

11 

AMANIA,  HUMBERT CONSTANTIJN

 

VOORZITTERS RESSORTRAAD SIPALIWINI

NO

NAAM

VOORNAAM

MOBIEL

BESTUURSRESSORT

1

ASAITI

JOHANNES KOMAN

8148898.

TAPANAHONY

2

MAASIE

DENNIS

8120681

BOVEN-SURINAME

3

CHASLIE

ALMA MARIA

8535498

BOVEN-SARAMACCA

4

PINAS

OLIVIA CLAUDIA

8853934

BOVEN-COPPENAME

5

HENDRICKS

RICHARD SILVESTER

8757155

KABALEBO

6

THOMAS

PODINA

8779897

COEROENI

 

Ressort:   Tapanahony                                  Aantal zetels: 15

Volg

no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

AVIANKOI,  VALONIE 

2

MISIEDJAN,  DENNY 

3

MISIEDJAN,  ALBONET 

4

TALOEKAIDOE,  SONJA TAWAKAITOPIN 

5

ASAITI,  JOHANNES KOMAN 

6

CEDER,  HERMAN ADAM 

7

MOKOI,  CARMEN IVONNE 

8

MOKOI,  EVELIEN ANITA 

9

VAN KOOTEN,  MICHEL 

10

CEDER,  RINALDO HUMPHRY 

11

ASALOBIE,  DESIRÉ TALENT 

12

AWE,  EUGENIE KELEI 

13

BROMIKKIE,  ROBBY 

14

DEEL,  LILIAN 

15

COMPANIE,  ESTO JOZEF 

 

Ressort:  Boven - Suriname                           Aantal zetels: 17

Volg

no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

ASODANOE,  ROMARIO NUNES 

2

FOTO,  LICION 

3

MAJOKKO,  AZENKI ANOVILI 

4

MAASIE,  DENNIS MARLON 

5

JOOP,  BIONDA RADNA 

6

EDUART,  MAJOLINA EVELIENTJE 

7

EDUARDS,  GIOVANNI ALONSO 

8

SANA,  SELENDA 

9

EDELSTEEN,  BETSY ELFRIEDE 

10

ABAUNA,  ROMA 

11

KONOE,  WILSON GRAIBERT 

12

ANAKABA,  LIGIA BAKASI 

13

SEEDO,  JOZEF OSWALD 

14

WEEWEE,  SCOTTIE ARANZA LAURA 

15

AKONDOLIE,  BANDO 

16

KWADJANI,  BERNHARD 

17

LUGARD,  BETSIE BEBE 

 

Ressort : Boven - Saramacca                           Aantal zetels: 7

Volg

no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

ELMONT,  SILA EMELIE 

2

EMANUEL,  MIREILLE GISELA 

3

SEDNEY,  NELLA CILIA 

4

ADOMA,  MARITSIA EMELIA 

5

CHASLIE,  ALMA MARIA ROSALINA 

6

ELAM,  GUNO SITEFANS 

7

EMANUEL,  HILDA JOHANNA 

 

Ressort : Boven - Coppename                       Aantal zetels: 7

Volg

No.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

ALKANTARA,  ELINE MARCO GEHUWD MET NJAJOEKARE

2

JUBITHANA,  MACHLON LORENZO 

3

API,  PATRICK BRYAN 

4

APRIL,  RAÖEL MAURITS 

5

KONING,  JOSEPHINA CHARLOTTE GEHUWD MET AROEPA

6

PINAS,  OLIVIA CLAUDIA 

7

EMANUEL,  CLYDE GLIFTON 

 

Ressort : Kabalebo                                         Aantal zetels: 9

Volg

No.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

SRISRIA,  SERGIO JURGEN 

2

MAY,  ORNIS RUDOLF 

3

SIMONDS,  FERDINAND PAULUS 

4

SABAJO,  MACKLIN JOHN 

5

HENDRICKS,  RICHARD SILVESTER 

6

BRONNE,  LORIEN ELESTINE 

7

SIMON,  RAY MERVIN 

8

WAJACABO,  ILONA ELOUISE SELESTE 

9

DJENENINPE,  JANG 

 

Ressort : Coeroeni                                         Aantal zetels: 9

Volg

no.

Naam, voornaam  en  voorletters der kandidaten

1

PODINA,  THOMAS ANDERSON 

2

TOEROENMANG,  AKWILA 

3

NOEMECHPE,  PATARAMOE 

4

EREWE,  EISA 

5

TOEHAMPE,  AKUUPASHI 

6

TAWADI,  FEIKJE 

7

TAWADI,  RAAN 

8

TOECHTJEI,  JAWALATSA 

9

TOETSI,  NOETA